ARTERA to nowa marka,należąca do jednej z wiodących firm w branży oświetleniowej: ALDEX sp. z o.o., firmy rodzinnej, posiadającej 40-sto letnią tradycję w produkcji i sprzedaży oświetlenia. Doświadczenie, nowoczesne zaplecze technologiczne oparte o własny park maszynowy, podążanie za współczesnymi trendami stanowią siłę marki. Firma jest wielokrotnym laureatem prestiżowych nagród, m.in. Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play, Polski Sukces, Home Zone-jakość i niezawodność.

 

 

O nasze ciepełko zadba CaterMark Catering.

Pysznej, ciepłej herbatki nie zabraknie dla nikogo 

Marka Fisherman’s Friend Polska dołączyła do naszych Sponsorów!

Wszyscy którzy będą z nami 6.01.2020 w pakiecie startowym otrzymają odświeżające oddech pastylki #FishermansFriends 💪💪

Projekt Every Can Counts (Każda puszka cenna) powstał w Europie, aby zachęcać do recyklingu puszek po napojach, zwłaszcza poza domem – na przykład w miejscu pracy, podczas zakupów, podróży czy wypoczynku. Inicjatywa została zapoczątkowana w Wielkiej Brytanii dzięki wsparciu firm z branży aluminiowej. Sukces na jej rodzimym rynku spowodował, że została ona szybko rozszerzona na inne kraje: Francję, Austrię, Węgry, Rumunię, Czarnogórę, Grecję, Hiszpanię, Irlandię, a od 2017 roku również Belgię i Polskę. Otwarcie się na nowe kultury zaowocowało zbudowaniem doskonałej bazy doświadczeń, informacji i materiałów, a także możliwością tworzenia pozytywnych komunikatów na dużo szerszą skalę.

Współpracujemy z wieloma znakomitymi Artystami polskiej sceny disco polo & disco dance. Wśród płyt, które ukazały się naszym nakładem są takie pozycje jak Mig, Andre, Marcin Siegieńczuk, Power Play, Jorrgus, Basta, Magda Niewińska, 4ever, Mirage, Adam Chrola, Mejk, After Party, Don Vasyl, Stasiek Wielanek, Kapela Czerniakowska i dziesiątki innych. Poza muzyka disco dance nasz katalog to także piosenki dla dzieci, muzyka biesiadna, taneczne klimaty dla nieco starszych słuchaczy. Nasza najdłuższa seria płytowa to Przeboje Polskich Dancingów. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z naszym Wydawnictwem zapraszamy do kontaktu. Do zobaczenia !

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pakart Artur Mosiołek
42-242 Rędziny
ul. Wolności 20

Zakład produkcyjny

42-271 Częstochowa
ul. Malownicza 70/72

tel. 34 369 72 71
fax 34 369 72 66; 34 366 93 25

Przychodnia Stomatologiczna M-DENTAL zapewnia Państwu profesjonalną pomoc w stomatologii zachowawczej oraz profilaktyce i higienie jamy ustnej. Zakres naszych usług obejmuje również ortodoncję (prostowanie zębów – dobieramy odpowiednie aparaty ortodontyczne) dla dzieci i dorosłych. Zapewniamy przystępne ceny oraz ekspresowo naprawiamy protezy. W naszej ofercie są także implanty dentystyczne, chirurgia stomatologiczna, jak i protetyka oraz stomatologia estetyczna. Leczenie zębów wykonujemy szybko i sprawnie, starając się ograniczyć dyskomfort do minimum. Naszym atutem jest własna pracownia protetyczna oraz miły i doświadczony personel medyczny. Zapraszamy.

 

Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe rozwiązania w zakresie medycyny sportowej. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny sprzętu medycznego i fizjoterapii, co pozwala rozpoznać wszelkie potrzeby użytkowników, bez względu na to czy są oni profesjonalistami, czy sport traktują czysto rekreacyjnie. 

yellowSPORT poprzez swoje produkty wspomoże Twoje wysiłki, aby ,„biegać szybciej i skakać wyżej”. Nie wiesz, jakie produkty wybrać lub jak ich używać? Żaden problem, śledź nasz blog, a wkrótce żadna ,„medycyna sportowa” nie będzie Ci obca. 

Nie bądź nudny, bądź   

Wyobraź sobie, że wstajesz o 5.00, by ruszyć na start biegu, na którym po kilkuset metrach docierasz do pięknego Klifu z widokiem na Zatokę i słońcem wznoszącym się nad morzem. Następnie trafiasz w wyjątkowe zakątki nadmorskich miejscowości, aby poczuć klimat tego Regionu. Jest maj – wiosna w pełni, można odetchnąć pełną piersią. Po drodze smakujesz kuchni kaszubskiej i potraw regionalnych – myślisz: „lepiej by być nie mogło!” A jednak może, bo potem docierasz na koniec najsłynniejszego w Polsce Półwyspu, gdzie czeka na Ciebie muzyka na żywo, plaża, odpoczynek i META!

Do ciepłej herbatki będzie też coś słodkiego od Piekarnia Cukiernia Grzybki 😋😋

Firma KIEHL & ŻEGARSKI – czyste rozwiązania Sp. z o.o. jest firmą rodzinną założoną w  1995 r. przez Pana  Bogusława Żegarskiego prezesa firmy, który wspólnie z synami: Robertem- dyrektorem ds. marketingu i sprzedaży oraz Przemysławem -dyr. zarządzającym, podjęli całkiem nowe i trudne wyzwanie kształtowania nieistniejącego jeszcze wtedy w Polsce profesjonalnego rynku czystości. Ideą firmy było wdrażanie i dostosowywanie do warunków rodzimych nowoczesnych technologii i niezawodnych rozwiązań czystościowych autorstwa niemieckiej fabryki chemicznej JOHANNES KIEHL KG, która od ponad 111-u lat jest niekwestionowanym liderem wśród producentów chemicznych preparatów czyszcząco-pielęgnacyjnych w Niemczech. Ścisła współpraca z producentem zaowocowała w krótkim czasie dla KIEHL & ŻEGARSKI statusem jedynego na terenie Polski generalnego przedstawicielstwa JOHANNES KIEHL KG.