Pragniemy Wam donieść, że przyjście wiosny obudziło w naszych dzikach potężną moc do biegania

Aktywny weekend nasze dziki rozpoczęły już o 9:00 od startu w parkrunach na Ursynowie, Pradze Południe i Ochocie. Warto podkreślić, że na Ursynowie obchodzono 4 urodziny tej cyklicznej imprezy. Przebiegniecie z rana 5km daje kopa niczym expresso z rana.
Na Ursynowie zjawiła się rekordowa liczba uczestników, bo aż 133. Warto jest się ruszać.

Kilka osób z naszej drużyny wzięło udział w sobotę w III bieg Grand Prix Warszawy 2019 – 10km. Wydarzenie nosiło tytuł „Bieg Wiosny”. Pogoda była iście wiosenna i w takich okolicznościach przyrody noga za noga szła, znaczy biegła swobodnie. Co prawda nikt z naszych dzików „na pudło” nie wszedł, ale jesteśmy zadowoleni z występu. Warto jest podkreślić, że start i meta znajdują na przedpolu Lasu Kabackiego a cała trasa (niecałe) 10km wiedzie szerokimi leśnymi duktami. Warto jest odwiedzić zielone płuca Ursynowa – Rezerwat Przyrody im. Stefana Starzyńskiego.

Również w sobotę, jak co 2 tygodnie w sobotę ekipa Team ZabieganeDni zameldowała się na Wesołych Górkach w Wesołej.  Wczoraj wszyscy obecni wystartowali w biegu na 6km, czyli szybkie 3 kółeczka i kilka góreczek. Pogoda była świetna do biegania po lesie, nawet piaszczyste podbiegi i zbiegi nie sprawiały Nam trudności. Była to ostatnia odsłona zimowego cyklu biegów po Wesołych Górkach – ciężko przepracowaliśmy ten okres, a dwie koleżanki z Teamu stanęły na podium w K-30 Ania na II msc-u a Dominika na III. Brawa dla dziewczyn.

A w niedzielę z Radzymina „wróciliśmy z tarczą” i to jest fakt!

Zapraszamy do galerii na facebooku, fotki z wydarzenia mówią same za siebie!
A pojechaliśmy tam z sentymentem, bo już w ubiegłym roku na #RadzymińskiTrail wskoczyliśmy na pudło w wielu kategoriach, zarówno indywidualnie jak i grupowo! Tym razem wybraliśmy bieg z historią w tle III Bieg Młodzika – Biegnij z #TZD. Fajna oprawa, pyszna wojskowa grochówka a i dla ciekawych historii coś się znalazło… Niedziela, piękna wiosenna pogoda i #teamzabieganedni…cóż chcieć więcej! Stawiliśmy się licznie: Sebastian ZasępaMarcin Nurzyński-DepechMarcin MaksymowiczKatarzyna MaksymowiczPiotrek KunkaSebastian MyszkowskiAnia AnnaAnna KoczorowskaMarcin KoczorowskiMarek ŻółkowskiBeata Betinia Kalista, Paweł Kalista, Kamil SzymaniakMarcelina Kopka i support Sylwia Redek.
Bieg na 7,8 km, 3 x pętla 2,6 km… Wyścig wygrany!
Pierwsze miejsce kat. open mężczyzn Kamil Bernard Szymaniak czas 25.20! Pierwsze miejsce kat. open kobiet Marcelina Kopka czas 32.57! Brawo Wy! Ale to nie wszystko… reszta teamu #tzd dopełniła dzieła! Ania Anna 3 -cia w kat. K30, Sebastian Zasępa nr 1 w kat. M40, Beata Betinia Kalista 3 -cia w Kat. K50. Puchary również dla zwycięzców Open w swoich kategoriach wiekowych K20 i M20!
Gratulacje dla wszystkich dzielnie walczących! Rozwalamy system, jesteśmy wszędzie! Jesteśmy debeściaki. 

A już za tydzień widzimy się znów na #PółmaratonWarszawski, do zobaczenia na ścieżkach biegowych!