„Nadejszła wielkopomna chwila”, czyli SAMI SWOI o samych swoich z #TeamZabieganeDni# 😁💪💪💪!!! Półmaraton Wiązowski sam się nie przebiegnie! Zostało tylko 7 dni 🤩 a my już dziś fajnym akcentem podsumowaliśmy nasze przygotowania! Co niedzielę od kilku tygodni spotykaliśmy się o 10 na Placu Centralnym i staraliśmy się przyciągnąć i zachęcić wszystkich nieśmiałych, co dopiero rozpoczynają swoją biegową przygodę jak i tych co mają większy apetyt a wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia😍! Niektórzy zapewne mówili o nas „oooo znów latają wariaty🤪”.

Urząd Gmina Wiązowna był inicjatorem naszych akcji, dostaliśmy do działań operacyjnych extra koszulki, żebyśmy wpadali w oko. I wpadaliśmy 👌👌👌. Było nas widać 👀i było słychać📢! Biegaliśmy po lasach, po górkach, szukaliśmy (rzeki) Świdra…🤣🤣🤣! Co tydzień było nas więcej, co tydzień było weselej…treningi dla wszystkich😉…tych krótko i długodystansowych… no poza leserami 😜. Nudy nie było, kto był to wie a ten kto nie był niech żałuje!


A dziś… dziś było zacnie! 🏃🏽‍♀️😍🌞☀️🍖🍪🚲🎉🎊🎉🎈🎁! Dziś dopisała nam prawdziwa wiosenna aura, ludziki ze wszystkich stron, i nie było, że to Konstancin czy Piaseczno…dziś biegaliśmy, dziś świętowaliśmy! Ognisko, kiełbaski, słodkie pianki… taaak pianki, jakieszzzz to pyszne😊. Uśmiechy, plotki… zabawy naszych najmłodszych! A to tylko przedsmak! Świętować prawdziwie będziemy za tydzień💪💪💪 na 39 Półmaratonie Wiązowna! Będą życiówki z naszymi zającami, będą krople potu… będzie euforia! Kto się jeszcze nie zapisał ten d… !