Nasz wtorkowy trening w Parku Przy Bażantarnii na warszawskim Ursynowie przeszedł do historii. Miło nam odnotować, że nasza grupa ciągle się rozrasta i z zadowoleniem witamy w ekipie nowe twarze. Pamiętajcie, nasze treningi są darmowe (były, są i będą!) i trenujemy dla zabawy. Nie ma znaczenia, czy w swoim dorobku sportowym możesz pochwalić się startem w maratonie, biegu w tempie poniżej 4min/km. Ważne, że chcesz aktywnie spędzać czas, a nie „gnić” przed telewizorem.

Należy odnotować, że trening miał rozpocząć się o 19:00, ale wydawanie koszulek, o których kilka zdań napiszemy poniżej i sesja zdjęciowa sprawiły, że ruszyliśmy na ścieżki w parku z 20 minutowy opóźnieniem.
W roli prowadzącego zadebiutował u nas Kamil Szymaniak i wymusił na ćwiczących wyjście ze strefy komfort. W szybkim skrócie: po 10 minutowym truchcie i 10 min. rozgrzewce/mobilizacji naszego ciała rozpoczęliśmy kilka serii ćwiczeń składających się ze skipu C, A, D. Nasz wysiłek realizowaliśmy na odcinku o długości ok. 100m. A na rozluźnienie wykonaliśmy kilka rytmów rozpędzając nasze ciała na dystansie 100m.  Forrest Gump byłby z nas dumny ;).
Tradycyjnie na koniec dla poprawy bilansu przystapiliśmy do ładowania węglowodanów. Ciasto pierwsza klasa!

Nasze dzisiejsze zmagania wykonaliśmy w koszulkach reklamujących półmaraton Wiązowski, który odbędzie się pod koniec lutego 2019 r. Serdecznie zapraszamy, jako ambasador. Będzie się działo nie tylko w czasie biegu na 21 i 5 km, ale również w okresie przygotowawczym. Z serią treningów w Wiązownie startujemy w grudniu by 6 stycznia 2019 r. w ramach spotkania pt. Królowie Podbiegów 2019 pokonać nie raz podbieg pod ul. Agrykola.