Team ZabieganeDni wraz z Total Fitness Ursynów zaprasza na wspólne treningi biegowe.

U nas odnajdzie się każdy.
Nie myśl szablonem, że Ty nie dasz rady, bo grupa na pewno jest zaawansowana. Każdy zaczynał od przebiegnięcia stu metrów i złapania zadyszki, a nasz team tworzą wolno, szybko, mało i dużo biegający. Z nami pobiegniesz dalej – wyprzedzisz siebie.

Wiemy, co piszemy – pomagamy na biegach, jako pacemakerzy (zające). Jesteśmy ambasadorem – 39 Półmaratonu Wiązowskiego, serii biegów prowadzonych przed DEM’a, a sami organizatorem dużego wydarzenia biegowego Królowie Podbiegów, które cyklicznie odbywa się 6 stycznia na Agrykoli.
Naszym celem jest wykonanie w grupie takiego treningu jakiego sami nigdy byśmy nie wymyślili i tym bardziej zrealizowali. Od początku do końca nie będziemy poruszać się po szablonie.

Spotykamy się o 19:00 w każdą środę począwszy od 13 lutego (parszywa trzynastka) przy wejściu do siłowni Total Fitness Ursynów, ul. Puszczyka 7, gdzie zostawimy zbędne rzeczy, które mogłyby przeszkadzać w bieganiu i ruszamy na podbój Ursynowa i okolic.

Pod okiem trenera z siłowni Total Fitness wykonany szybką rozgrzewkę. Kto był na naszym wydarzeniu Królowa i Król Podbiegów, wie o czym mówimy.
Spod siłowni udajemy się na Kope Cwila lub na bieżnię przy ul. Koncertowej 4. Tam realizujemy się biegowo pod okiem instruktora z licencją PZLA.
Wracamy do Total Fitness by rozciągnąć mięśnie. Jemy coś słodkiego, bo wydatek będzie znaczny i lecimy do domu.

Jeśli ktoś chce skorzystać z siłowni, to szczegóły wejścia do lokalu są dostępne na stronie Internetowej klubu.