Szósta edycja Królowa i Król Podbiegów w Święto Trzech Króli za nami i według naszej subiektywnej oceny stanęliśmy na wysokości zadania. Jeśli macie propozycje podniesienia rangi naszego sportowego spotkania na Agrykoli, to prosimy o wpis w komentarzach.

Naszą tegoroczną przygodę z wciąganiem opony na koronę skarpy warszawskiej rozpoczęliśmy we wrześniu 2018 r. Kilkumiesięczny etap planowania, poszukiwania sponsorów i wolontariuszy zakończyliśmy na kilka dni przed wydarzeniem. Warto podziękować wszystkim zaangażowanym w przebieg spotkania biegowego, bo bez Waszej energii nie zdobylibyśmy szczytu ul. Agrykola. Nasze podziękowania kierujemy również do szeregu sponsorów za dane nam zaufanie i hojne obdarowanie uczestników naszej akcji. Wsparcie wielu osób i spokojne przygotowania sprawiły, że pełną moc osiągnęliśmy 6 stycznia 2019 r. o godzinie 11:00 rozpoczynając kolejną edycję Królowa i Król Podbiegów w Święto Trzech Króli vol.6. Przebieg naszego corocznego biegowego spotkania właściwie nie różni się od codziennych treningów. Rozpoczynamy od rozgrzewki stacjonarnej, zdjęć (bo biegacz lepiej wychodzi na zdjęciach przed treningiem niż po), ca. 20 min luźnego biegu i przechodzimy do gwoździa programu – podbiegi z oponą na 100 lub 200m. Ale nasze schłodzenie wygląda diametralnie inaczej niż przewidują, to wszelkie wytyczne. Na każdego uczestnika tegorocznej edycji czekała gorąca herbata, zupa pomidorowa, batony fit i kaloryczne bułki z budyniem. Po uczcie przyszedł czas na wręczanie „pakietów startowych” i losowanie szeregu nagród. Szeroka galeria zdjęć dostępna na Facebooku.

Cieszmy się, że nasze wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz więcej biegaczy i sponsorów.  Do szybkiego zobaczenia na kolejnej edycji Król Podbiegów i oczywiście Królowa Podbiegów.

Poniżej kilka linków do materiałów, jak nas widzieli inni.
Polskie Radio

wyborcza.pl
Jeśli uważasz, że to dobry czas, by spełnić jedno z noworocznych postanowień i zabrać się za bieganie – podpowiadamy. W Święto Trzech Króli w Agrykoli i Łazienkach Królewskich zostaną wyłonieni Królowa i Król Podbiegów. W planach są lekka rozgrzewka po uliczkach Łazienek (podział na grupy, które biegną 2, 3, 4 lub 5 km), a potem główna atrakcja dla twardzieli: trening siły biegowej z oponą. Organizatorzy czekają w niedzielę o godz. 11 w Łazienkach. Będą nagrody, za to nie ma opłat.

Kaszanki:
Wczoraj miała miejsce świetna impreza organizowana przez Team ZabieganeDni. Mianowicie „Król i Królowa Podbiegów vol. 6”. Wybrał się na nią Puenta, a spotkał tam znajomego Andrzeja.
Impreza była przednio zorganizowana. Mimo mroźnej aury, uczestników grzała cały czas gorąca herbata i pomidorowa, świetna rozgrzewka wprawiła ich w dobry humor i stan przed biegami, a po niej zaczęło się clue programu – bieganie z ciągniętą oponą pod górę po Agrykoli. Jak widać, Puenta nie wybrał największej. 
Organizatorom należą się wielkie brawa, bo zrobili świetną imprezę i zdobyli dziesiątki sponsorów i setki serc.

Na biegowym szlaku
Biegacze biegaczom. Z pasją, polotem, fantazją i pomysłem. I do tego non profit. Da się? Team ZabieganeDni udowodnili, że tak. Sebastian Zasępa dzięki! 💪 Chyba nikt tak nie rozbujał Agrykoli, jak Wy! Impreza na bogato. Wszyscy wybiegani, z dobrym humorem i hojnie obdarowani wrócili do domów. Kto był? 😀 

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebook i Instagram, a przede wszystkim będzie nam bardzo miło zobaczyć się na treningach. Do końca lutego trenujemy w Wiązownie (w ramach przygotowań do Półmaratonu Wiązowskiego) i na warszawskim Ursynowie. Do szybkiego zobaczenia!

Nasi wolontariusze i sponsorzy:
Sebastian Zasępa Monika Skomorowska Sylwia G Krzysztof Baryła Elżbieta Głowacka Ola Szenajch Sylwia Redek Robert Dorosz Marcin Nurzyński-Depech Ola Okapiec Małgorzata Lityńska Urszula Boniecka Marcin Maksymowicz Patryk Runs Klaudia Magnolia Bo Tynka Dariusz Wróbel Barbara Samoć Anna Koczorowska Dominika Syguła Maks Kuśnierek Natasza Bianga-Łada Klaudia Kowalczyk Renata Piłat Ola Mądzik Ania Zasępa Piotrek Kunka Artur So Monika Król Krzysztof Maksymik Iwa Kunka Janusz Kunka Karolina Pokora-Kunka Marcin Koczorowski Damian Mikulski Dariusz Wróbel Stefan Wnorowski Natasza Bianga-Łada Barbara Samoć

Total Fitness Piekarnia Cukiernia Grzybki TJ Pływanie Isabell.Szyje Egurrola Fitness Club CaterMark Catering Aldex Lampy GYM BREAK Michał Łasiński – Trener biegania Hania Stolińska-Fiedorowicz Dietetyk Paweł Grzonka – Bieganie nadaje życiu rytm Wiktoria Hotel Mastell massage & day spa Szkoła jazdy konnej „Karusek” Piękniejsza Strona Nauki Studio Kosmetyki Beata Imbierowicz Folies Art School by Marzena Barcik Studio Katharsis Katarzyna Skorupka Hard Box Otwock Float Strefa Spokoju Kiehl Żegarski Wydawnictwo Muzyczne Folk Every Can Counts Polska JUJU #pfppolska Victory Diet Polar Nessi Sportswear Ghetto Workout Poland Damian Baran – fizjoterapeuta zanimwprowadzisz.pl John Masters Organics PolskaLavera Polska DASHRADE-produkty funkcjonalne dla sportowców Sanitarna Służba Szkolna AXA Polska Hekate Ewa Filipska Szydełkowe Zwierzaki Przytulaki Ceramiczna Obsesja Instytut Pamięci Narodowej Stacja Grawitacja Warszawa Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy Zieleń Warszawska Dieta bez diety Rebel Runners Club La Repubblica Ristorante MOVO training HICKIES Niedźwiadki Biegają mSport Zuchniak Kosmetologia #jtsa Spring Europe Fitness Klub Forma Exo Fitness Make You Smile – Make Up Janki Cuda Wianki Kino Luna ABBUD