Mamy w drużynie Team ZabieganeDni braci Kunków, jak sami o sobie mówią DuoTeam, którzy biegając prowadzą charytatywną zbiórkę. Poniżej kilka zdań o naszych kolegach i ich zbiórce, zapraszamy do lektury.

Przyjęło się mówić, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. Oto dowód, że nie TYLKO a TEŻ 🙂
#DuoTeam czyli bracia dzielący ze sobą pasję biegania. Wielokrotne i powtarzalne wspólne treningi dają pełne zaufanie na trasie. Jak sami mówią „Wzajemny doping i wsparcie to tu ukryta jest nasza siła i #MOC”.
Prowadzenie jako pacemakerzy grupy biegaczy na odpowiedni czas – żaden problem. Kiedy jeden utrzymuje równe tempo, drugi robi rekonesans grupy, dopingując, dając rady dla poprawy komfortu biegu. Okrzyki „teraz mocno pracujemy rękoma na tym podbiegu”, „wyżej broda”, „proste plecy”, „ręce pracują przód tył a nie na boki”, czy „nie zatrzymuj się” są na porządku dziennym.
Pomaganie przez bieganie daje moc, nowe siły, wiarę w ludzi – wielokrotnie podkreślają.

Janusz 30 września br. pobiegł 5 km w szeregach Spartan biorąc udział w charytatywnej zbiórce na rzecz Fundacji Spartanie Dzieciom. Piotrek natomiast tego dnia zaliczył 4 maraton w swojej karierze – obaj pobijając rekordy życiowe!
Chłopaki nie zwalniają tempa – do końca roku jeszcze niemal 3 miesiące i mnóstwo startów przed nimi jednak oni nie próżnują prowadząc swoje zbiórki charytatywne na 14 Półmaraton Warszawski, który odbędzie się 31.03.2019 r. Piotrek – Fundacja Rak’n’RollJanusz – Fundacja Spartanie Dzieciom
Dwie różne funkcje jeden #DuoCel – zebrać jak najwięcej pieniędzy! Ty też możesz pomóc. Każda najdrobniejsza wpłata ma znaczenie 🙂 nie bądź obojętny!
Widzimy się na trasie!! Szukajcie koszulek z napisem #TeamZabieganeDni.

https://www.facebook.com/janusz.kunka/videos/1996506940409404/