Czwarty trening przygotowujący do 39 Półmaratonu Wiązowskiego za nami. Mając na uwadze, że połowa osób biorących dziś udział w treningu wczoraj zdobywała górki w Falenicy w ramach Zimowe Biegi Górskie Falenica, to dziś, pod nieobecność najmłodszych, opanowalismy plac Centralny w Wiązownie.
Niedzielny poranek poświęciliśmy na doskonalenie naszej zwinności, predkości i koordynacji. Z grubsza 5 km poświęciliśmy na rozgrzanie naszych organizmów by później przejść do szeregu ćwiczeń, które przyczyniły się do pokonania 2km. Dokumentacja fotograficzna na naszym profilu na Facebook.
Warto jest wykonywać tego typu treningi, choć bieg po asfalcie nie wymaga od nas kociej skoczności, to już zdobywając kolejną górkę w Falenicy warto jest dysponować wyćwiczoną zwinnością, która uchroni przed nadepnięciem np. na korzeń.

UWAGA. Za tydzień nie ma treningu w Wiązownie, bo walczymy ze wzniesieniem na Agrykoli. Zapraszamy na nasze spotkanie. Będzie się działo. Szukajcie Królowa i Król  w Święto Trzech Króli vol. 6 w Łazienkach.