Team ZabieganeDni rozsypał się niczym zamek zbudowany z drewnianych klocków. Bajka się skończyła. Cały misterny plan budowy zespołu runął. Ekipa rozjechała się: Wilanów, Ursynów, Ochota, Wrocław, Budapeszt, Krynica, Międzylesie.
Mocni zawodnicy zmierzyli się z poważnym wyzwaniem Piotrek Kunka, Sebastian Myszkowski, Patryk Kozłowski, poprowadzili biegaczy na dystansie 21km na warszawskim Wilanowie, a Sebastian Zasępa we Wrocławiu.
Bomba poszła w górę na warszawskim Ursynowie, gdzie po torze wyścigów konnych, w ramach Wielkiej Ursynowskiej, gnała mieszana ekipa na 5km.
Ochota naszła cześć drużyny na start na warszawskiej Ochocie w Biegu Ordona. Trasa została poprowadzona ścieżkami w Parku Szczęśliwickim.
Budapeszt stał się na kilka dni domem dla naszej ekipy, gdzie w ramach turystyki biegowej zwiedzili stolicę Węgier.
Kilka osób wzieło udział w ciekawej akcji w Międzylesiu, gdzie leśnymi duktami można było pobiec z psami ze schroniska. Piękna sprawa.
Nasze rodzynki Klaudia Magnolia i Magdalena Wilk, a właściwie kobiety o stalowych nogach uczestniczyły w Festiwalu Biegowym w Krynicy. Pierwsza z wymienionych pokonała m.in. dystans 64km, a Wilk 34km. Pięknie drogie panie.

Ogłoszenie parafialne. W najbliższy wtorek zdobywamy Kope Cwila na warszawskim Ursynowie walcząc nie tylko ze wzniesienie, ale i oponą, którą niczym Kowalczyk ciągniemy za sobą. Startujemy o 18.30. Spokojnie trening dla każdego. Nie trzeba być twardzielem.