Jak sobota, to tylko w dresie na ścieżkach biegowych. Nasza drużyna wystartowała na kilku biegach: Parkrun Ursynów i Praga Południe, Cross Rosłon Kabaty, Wesołe Biegi Górskie – Jesień 2018, Bieg Obrońców Modlina.

Cross Rosłon Kabaty. Dzisiejsze wydarzenie miało na celu upamiętnienie Sławomira Rosłona, wybitnego trenera dla którego lekkoatletyka, a przede wszystkim szkolenie młodzieży, były ogromną pasją i szczęściem. Była to pierwsza edycja imprezy biegowej Cross Rosłon Kabaty organizowana przez Akademicki Klub Lekkoatletyczny URSYNÓW wraz z Urząd Dzielnicy Ursynów.
Cieszyliśmy się, że mogliśmy tu być. Niektórzy walczyli z czasem a inni spokojniej poznawali trasę. W naszym Teamie triumfował Kamil Szymaniak zajął 1 miejsce na dystansie jednej mili oraz 3 miejsce na dystansie 5km. Gratulacje dla wszystkich.
To był miło spędzony razem czas,
a kilka górskich ludków biegało w Wesołej na Wesołe Biegi Górskie – Jesień 2018, a byli to Piotrek, Sylwia, Marcin, Barbara, Natasza i Sebastian  za stronę foto odpowiada jak zwykle Iwa było ciężko, ale musi tak być. W Modlinie – Bieg Obrońców Modlina, nas jeszcze nie było. Twierdza obroniona. Tym razem w mocno rodzinnym składzie, #TeamZabieganeDni miał mocną reprezentację.

Zapraszam przy okazji na Królowa i Król Podbiegów w Święto Trzech Króli vol.6, czyli bieganie podbiegów z oponami i bez na Agrykoli w Święto Trzech Króli 06.01.2019 r. 😊

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php…