Pogoda sprzyja aktywnościom w plenerze – zapraszam na jogę w trawie 🙂

Spotykamy się w soboty koło południa przy Kopie Cwila (metro Ursynów) na plenerową jogę.

Zabierz ze sobą matę, koleżanki z pracy, chłopaka, mamę i dzieciaki. Wszyscy mile widziani. Ćwiczymy w stroju niekrępującym ruchów, na bosaka. Dobrze mieć ze sobą wodę, coś cieplejszego do przykrycia w czasie relaksu (chociaż liczymy na piękną, słoneczną pogodę).

Podsumowując:
Kiedy? przez całe wakacje w soboty
a od 1.07.2017 o 11:00

Gdzie? przy Kopie Cwila (metro Ursynów), niedaleko plenerowej siłowni
Koszt? za free

Pamiętaj o swojej macie! W razie pytań, pisz! Link wydarzenia na FB znajdziesz tutaj

W Vinyasie najważniejsze jest płynne połączenie ruchu z oddechem. Najpierw delikatnie rozgrzewamy ciało, żeby zrzucić z siebie napięcia z całego dnia. Później zaczynamy poznawać pozycje jogi: wojowników, kruki, drzewa, trójkąty i wiele, wiele innych. Poruszamy się między nimi w zgodzie ze swoim oddechem, poznając swoje ciało oraz jego możliwości i ograniczenia. Kończymy przyjemnym relaksem z dźwiękiem misy tybetańskiej i dzwonka koshi w tle.

Marta: Jogę praktykuję od 2011 roku i uwielbiam dzielić się nią z innymi. Jestem studentką kierunku Relaksacja i Joga na warszawskiej AWF, w czerwcu zdaję egzamin dyplomowy a zaraz potem zaczynam kolejny kurs nauczycielski. Ukończyłam także szkolenie Vinyasa Power Yoga Basic. W jodze uwielbiam to, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie – energię albo spokój, wzmocnienie albo rozciągnięcie, praktykę dla duszy albo dla ciała. A do tego wszystkiego wyciszenie i odprężenie. A może wszystkiego po trochu 🙂