W pierwszej kolejności sygnalizujemy (jako ambasador biegu w Wiązownie), że wystartowały zapisy na 39. Półmaraton Wiązowski. Jeśli ktoś ma w planie zacząć nowy sezon od życiówki, to nie będzie ku temu lepszej okazji, bo właśnie w tym biegu do celu poprowadzą Was pacemakerzy z #TeamZabieganeDni! Kto z Was 24 lutego 2019 r. powalczy pod skrzydłami naszych zająców? Rejestrować się i walczymy wspólnie! Bieg na 21 i 5 km.
Jeśli nie czujesz się na siłach, bo nie masz motywacji do wyjścia na dwór, gdy za oknem zimno, mokro, to przypominamy, że co niedziela trenujemy w Wiązownie. Spotykamy się na placu  Centralnym o godz. 10.00 i ruszamy w okoliczne lasy. Poniżej krótki materiał z zabawy, jaką sobie ufundowaliśmy 16 grudnia. Dla osób mających wątpliwości damska część Teamu ZabieganeDni zakończyła niedzielne „zmagania” morsowaniem.

Zanim przyszedł dzień treningu w Wiązownie część ekipy walczyła na Biegu Zająca i Parkrun Pole Mokotowskiej, które w sobotni poranek (godz. 9.00) zostało opanowane przez sporą grupę biegaczy w tym przez kilka spod znaku Team ZabieganeDni, którzy walczyli na trasie i zabezpieczali wydarzenie. Brawa dla wolontariuszy. Bieg Zająca okazał się ekipy być tym biegiem, który nie przyniósł zwycięstwo, bo jak się spóźnia na imprezę, to wszystko jest robione na szybko, a sam start wychodzi na nie, ale uczymy się i wyciągamy wnioski.

 

 

 

 

 

 

 

Pamiętajcie, że widzimy się we wtorek na ul. Koncertowej (godz. 19,30) w Warszawie a w niedzielę (godz. 10,00) w Wiązownie.

P.S. Nasz profil na Facebooku może pochwalić się 1000 „łapek”. Dziękujemy.